Véget ért egy újabb kaland...
2019. november 02. írta: Beavis78

Számomra kisebb csodavárással indult ez a világbajnokság, magam sem tudom megmondani, hogy miért. Valahol hittem benne, hogy ha még Nigériát nem is, de a másik két riválist megütjük és hátha. Legrosszabb esetben is 3 pontra számítottam a végére és egy harmadik helyre.  De nem ez lett a vége. Az ausztrálok elleni meccs volt az amelyikben bíztam, és amikor a meccsen mentünk 2-0-ra, ahol az első félidőben sokkal veszélyesebbek voltunk, én magam is elvonultam pihenni, kényelmesen hátradőltem, majd csak másnap reggel szembesültem a cudar valósággal. Nem esett jól.

Azt azért érdemes megemlíteni, hogy minden mérkőzésen mi vezettünk, ám a vége valahogy nem sikerült. Hogy ez mentális, vagy fizikai hiányosság, esetleg a kettő keveréke, innen a laptop elől nehezen tudom eldönteni. Mindenesetre remélem mihamarabb orvosolni fogják ezt, és egy igazán szép jövő elé nézhetünk.

Gólok és gólpasszok:

Németh András (Genk) 2 gól, Zuigeber Ákos (MTK Budapest) 1 gól, Baráth Péter (DVSC) 1 gól, Komáromi György (Puskás Akadémia) 1 gól, Major Sámuel (Salzburg) 1 gól, László Dávid (Bp. Honvéd) 1 gólpassz, Orosz Donát (DVTK) 1 gólpassz.

Austria Wien: 1 játékos

Bár a végeredmény siralmasnak tűnhet, én azért bíznék abban, hogy kikerül majd a srácok közül 2-3 meghatározó srác a jövőben. Ugyanakkor azt is halkan megjegyezném, hogy a szépen csomagolt külső mögött láthatjuk, hogy nincs minden rendben, állami pénzek ide vagy oda. De ebbe most nem mennék bele, talán majd egy másik posztban.

Mindenesetre színektől függetlenül: Szép volt fiúk!